Latest update 2021-12-08
MTh Theater Solutions
Maarten en Zamire 100.JPG
2003,_CATS,_II.jpg
2004,_Be_en_Be,_02.JPG
2004,_Be_en_Be,_10.JPG
Be_en_Be.JPG
2005,_FAME,_3_Lerarenkamer.jpg
2004,_Be_en_Be,_04.JPG
Hoofd Menu
HomePage
Informatie
Activiteiten
Projecten
Contact
Gastenboek
Site Map
Zoeken
Login

 
HomePage arrow Projecten arrow Sweeney Todd arrow GEZOCHT : Productie leider voor de musical "Sweeney Todd"
Ben je op zoek naar goede en betrouwbare spelers voor een theaterproductie?
Neem dan contact met ons op, wij hebben de beschikking over een uitgebreid netwerk van spelers en zangers,
varierend van profesionele solisten tot aanvullingen voor het ensemble.
 
GEZOCHT : Productie leider voor de musical "Sweeney Todd"

VACATURE:

Servus is een ambitieuze muziektheatervereniging uit Waalwijk. Wij bestaan sinds 1 november 1986, en zijn van oorsprong een operettevereniging. De laatste jaren hebben wij twee succesvolle musicalproducties uitgevoerd in Theater De Leest te Waalwijk: Anatevka (maart 2005) en VIPS (december 2006). VIPS Op dit moment zijn wij bezig met de voorbereidende werkzaamheden voor onze nieuwe productie Sweeney Todd – the demon barber of Fleet Street, die in oktober/november 2009 uitgevoerd wordt in Theater De Leest.
Servus heeft op dit moment in totaal 32 leden, waarvan 27 zingend. Servus is de laatste jaren uitgegroeid tot een gerespecteerde vereniging op het vlak van operette en musical in de regio De Langstraat, die haar publiek telkens weet te verrassen met kwalitatief hoogwaardig en vernieuwend muziektheater. Wij werken hard aan de verdere ontwikkeling van onze leden en onze vereniging, door middel van onder andere een zanglessenproject, een open podium, het Servus Sympathica Forum en een vast netwerk van sponsoren en Vrienden van Servus. Naast grote producties, laat Servus met regelmaat van zich horen door middel van mini-concerten en liefdadigheidsoptredens. Zo levert Servus een vaste bijdrage aan ‘Klassiek Ontmoet Carnaval’ in ’t Bourgondisch Hof.
Servus voelt zich als vereniging maatschappelijk betrokken, is lid van Knooppunt Waalwijk en neemt dit jaar deel aan de Beursvloer Waalwijk. Samenwerking met andere muziekverenigingen of gelieerde organisaties staat nadrukkelijk op onze agenda.
Wij repeteren elke woensdagavond in ’t Bourgondisch Hof, Eerste Zeine 92 te Waalwijk.

Wij zijn op korte termijn op zoek naar een:

Productieleider m/v

Profielschets:

Jij bent ervaren in het aansturen en coördineren van processen en projecten, bij voorkeur op het terrein van kunst en cultuur. Jij bent gedurende de looptijd van de productie Sweeney Todd zowel voor internen als externen het centrale aanspreekpunt. Jij vormt met het creatieve team een sterke coalitie gericht op de succesvolle totstandkoming van de productie. Je werkt onder verantwoordelijkheid van het bestuur.

Zoek jij deze uitdaging, reageer dan!

Competenties:

- Ambitieus;
- Flexibel;
- Ondernemersschap;
 Communicatieve vaardigheden;
 Onderhandelingsvaardigheden;
 Leiding nemen en geven;
- Samenwerkingsgericht;
- Netwerk- en alliantievaardigheden;
- (sociaal/ maatschappelijk) betrokken;
- beschikbaarheid op woensdagavonden is een pré;

Reageren

Als je geïnteresseerd bent, stuur dan vóór 1 juni a.s. jouw CV én motivatie naar Glenn van der Vleuten, voorzitter, Meerdijk 25, 5144 NL Waalwijk of mail naar .
Voor meer informatie kun je contact opnemen met Glenn van der Vleuten, 06-10886132.
Meer info over Servus op: www.servus-waalwijk.nl (de website wordt op dit moment geactualiseerd)

 
Volgende